Dopis pro TEBE, maminko „náročňátka“

Milá MAMINKO,

možná právě sedíš na sedačce a tiskneš k sobě malý, krásný, plačící uzlíček. Sedíš tam naprosto nešťastná, protože neustále pláče, nic nezabírá, skoro nespí a Ty jsi taaaak unavená.

Nikdo neříkal, že to bude tak hrozně těžký.

Doteď jsi všechno zvládala s přehledem a teď máš najednou pocit, že nedokážeš ovlivnit nic. Proč nic nezabírá? A všichni okolo mají tak klidný děti…

Pocit špatné matky vtíravě klepe na dveře. A Ty by sis tak moc chtěla ty společné okamžiky užívat.

Nejsi v tom sama ♥

Vím, jaké to je, prošla jsem tuto cestu a nabízím Ti pomocnou ruku. Nejsi v tom sama.

Pojď, podíváme se spolu na to, jak můžeš ten uzlíček uklidnit. Ukážu Ti cesty a Ty si vybereš tu nejvhodnější pro vás dva.

Podíváme se na všechny ty emoce, co Tě teď válcují, abys z toho vyšla posilněná a opravdová. Tohle je totiž příležitost najít sebe samu.

Taky prozkoumáme, jaké dary Tvé děťátko přináší. Teď je velmi těžké je vidět, ale věř, že držíš v ruce velice silnou a kouzelnou osobnost.

Jsi úžasná máma už proto, že to nevzdáváš a chceš najít cestu. Moc ráda Tě na té cestě budu doprovázet. Přidej se TADY ⇓

MIMINKO NEPLAKEJ

„Jsem mamka dvou dcer, divoženek se spoustou energie a mých velkých učitelek, a mým cílem je předat Ti tipy, jak si život s dětmi užívat. Baví mě cestování, koučink, focení, tanec, seberozvoj a piplání se v problémech do detailu, abych pak z řešení sestavila svůj vlastní srozumitelný systém, který jde předat dál :)"
Komentáře
  1. Lucie napsal:

    Tohle jsou tak potřebné stránky! x-)

  2. Alena Harnová napsal:

    Moooc hezky napsané:-) znám to:-)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.