Dovychovat

Jak a proč se Dovychovat?

Zlobení dětí je odrazem nesprávných reakcí dospělých. Vážně? To se mám jako dovychovat já?

Ano. Možná vám ta myšlenka není příjemná, možná vás naštve. Ale dejte tomu šanci, může vám to změnit život ⇓.

DOVYCHOVAT

Chybí vám energie, málo se smějete a máte pocit, že je ve vašem životě až moc stresu a nepřiměřených reakcí? Křiku, pláče, napětí…? Nejste sami.

Pro pomoc rodičům i celým rodinám vznikl podporující klub, jehož úkolem je se takzvaně dovychovat.

Naučíte se v něm, jak lépe reagovat a na co si dát pozor při výchově dětí. I sebe. Protože všechno začíná od nás, děti se svoje reakce taky učí od nás.

Vším projdete pod dohledem zkušených profesionálů s pořádnou praxí. Do projektu zapojili své srdce i dvacetileté zkušenosti ♥.

Je normální, že se občas nedaří, ale pojďte to změnit

Děti se vztekají, neposlouchají, máte pocit, že si nevíte rady? Občas byste je nejraději darovali nebo zadupali do země?

Nezvládáte efektivně komunikovat se členy rodiny a starosti vás občas naprosto semelou?

Je to naprosto normální a děje se to velké většině lidí. Bohužel také velké množství lidí nedokáže danou situaci skutečně změnit, i když si to třeba přejí. Pustit se do akce a chtít změnit své chování a reakce na napjaté situace vyžaduje trénink a správné vedení.

Tou nejdůležitější ingrediencí stále zůstává vnitřní motivace, přesvědčení a hlavně vytrvalost přeměnit teorii v realitu. Pusťte se do příčin problémů a vyrvěte je i s kořeny. Jedině tak se staré chování a zažitý přístup nevrátí.

dovychovat 4

Změňte přístup k životu a děti vás budou následovat

To je na tom to nejkrásnější. Jakmile se to naučíte u sebe, už to nemusíte učit děti. Ony to automaticky převezmou.

Očekávejte, že když změníte svůj přístup a vnímaní jednotlivých situací, začne se najednou měnit i chování dětí. Jakmile vidí jinou cestu, která funguje a dokonce bez křiku, automaticky ji převezmou. Doma bude víc klidu a ochota ke spolupráci taky stoupne. A to se počítá :).

Nic není pro východu horší než nervózní, zmatený a vzteklý rodič.

Uvidíte, že si ušetříte řadu starostí a zřejmě si i prodloužíte život omezením stresu, křiku a výčitek.

Každý rodič je příkladem pro své děti. Pokud jim ukážete, že umíte naslouchat, pracovat se situacemi tak, jak přijdou a vše řešit v klidu, odnesou si cennou životní lekci. Správně a citlivě vychovávané dítě má totiž výhodu pro budoucí život. Ať už při výchově svého dítěte nebo při řešení konfliktů se svým partnerem.

Přidejte se k Dovychovat klubu a řešte problémy komplexně a od kořenů

Naučte se rozumět své roli v rodině i životě a použijte komplexní řešení problémů, které vás trápí. V klubu se řeší i rozdílný přístup k výchově kluků a holčiček, rozdílnost rolí matky a otce v rodině, jak to dělat, aby role opravdu fungovaly, jak řešit strachy, bezmoc a jak komunikovat, co je vám nepříjemné…

Jde o tzv. Metodu laskavé důslednosti v praxi a věřte, že to ohledně výchovy a řešení konfliktů bude vaše nejlepší investice v životě ♥⇓. Ke klubu se dostanete TUDY.

dovychovat 3

„Jsem mamka dvou dcer, divoženek se spoustou energie a mých velkých učitelek, a mým cílem je předat Ti tipy, jak si život s dětmi užívat. Baví mě cestování, koučink, focení, tanec, seberozvoj a piplání se v problémech do detailu, abych pak z řešení sestavila svůj vlastní srozumitelný systém, který jde předat dál :)"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.